AK PARTİ DOĞUBAYAZIT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MİMAR DR. CENGİZ ÇELİK GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Narinkale Gazetesi

Ak Parti Doğubayazıt Belediye Başkan adayı Mimar Dr. Cengiz Çelik gazetemizi ziyaret etti.

31 Mart 2024 Mahalli Seçimleri kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdüren Çelik beraberinde, Ak Parti İlçe Başkanı M.Sena Geçit, Parti yönetim kurulu üyeleri  ile birlikte Sivil Toplum Kuruluşları, Mahalle Muhtarları, esnaf ve Basın mensuplarını ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Adayı Çelik, Gazetemizi ziyaretinde Başyazarımız Erhan Baydar’a çalışmalarını ve projelerini anlatarak, Doğubayazıt’ın işsizlik başta olmak üzere, sınır ticareti, ihtisas Gümrük İşlemlerinin açılması, alt yapı ve yol çalışmalarının yapılması, yeşil alanların ve parkların yaygınlaştırılması, Gürbulak Azerbaycan Karayolu yapılması, Turizm Kalkınma Projelerinin hayata geçirilerek turizm değerlerimizin hak ettiği düzeye getirilmesi gibi birçok sorun için projelerinin hazır olduğunu belirtti.

Dr. Cengiz Çelik, “umudumuz gençlerin, değerli büyüklerimiz, bu şehre gönül vermiş değerli emekçi yurtsever kardeşlerimin, kıymetli hemşehrilerimin teveccühü ile seçilir isem Doğubayazıt’ı layık olduğu seviyeye taşıyacak, durmadan çalışacağız.” dedi.

Mimar Dr. Cengiz Çelik, Kuruluşundan itibaren Arkoz Çimento Fabrikası Müdürlüğünü yürüttüğünü, ilçemizin sorunlarını yakından takip edip, bazı konularda projeler üreten biri olduğuna vurgu yaparak, hizmete hazır olduğunu söyledi.

Sayın Çelik ve Ak Parti heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, başarılar dileriz.

NARİNKALE GAZETESİ

İletişime Geç