AK PARTİ DOĞUBAYAZIT SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ FAALİYETE GEÇT

AK PARTİ DOĞUBAYAZIT SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ FAALİYETE GEÇTİ

Doğubayazıt Gazetesi

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Ağrı İl Başkanı Orhan Güngör ve Ağrı Belediye Başkan Adayı Salih Aydın’ın katılımıyla gerçekleşen Doğubayazıt Seçim Koordinasyon Merkezi’nin coşkulu açılışı yapıldı. 

Ak Parti Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı Cengiz Çelik, ilçe teşkilatı, encümen adayları ve halkın yoğun katılımıyla bir araya gelindi.

Açılışın ardından Doğubayazıt’ın geleceği üzerine önemli istişarelerde bulunuldu. Ak Parti’nin “Sana Söz Doğubayazıt, Hep Birlikte Başaracağız!” sloganıyla yapılan etkinlik, umut verici mesajlar içeriyor.

Doğubayazıt Ak Parti teşkilatının bir araya gelerek seçim sürecine güçlü bir başlangıç yapması, ilçe halkının da yoğun ilgisiyle karşılandı. Bu buluşma, seçim atmosferini iyimser bir şekilde şekillendiriyor ve Doğubayazıt’ın geleceği konusunda önemli bir heyecan oluşturuyor.

AK Parti Seçim Karargâh Merkezi büro açılışında; Doğubayazıt İlçe Başkanı M. Sena Geçit, İl Başkanı Orhan Güngör, Ağrı Belediye Başkan Adayı Mehmet Salih Aydın ve Doğubayazıt Belediye Başkan adayı Cengiz Çelik, birer konuşma yaptılar.

Yapılan konuşmaların ardında Doğubayazıt’ta AK Parti Seçim Karargah Merkezi açılışında; AK Parti Ağrı İl Başkanı Orhan Güngör, Doğubayazıt İlçe Başkanı M. Sena Geçit, Ağrı Belediye Başkan Adayı Mehmet Salih Aydın, Doğubayazıt Belediye Başkan adayı Cengiz Çelik, Merkez İlçe Başkanı Ömer Tahtalı, AK Parti Doğubayazıt Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanı Sıddık Söyler, Teşkilat Başkanı Can Ozan Kaya, Kadın Kolları Başkanı Arife Gül, Gençlik Kolları Başkanı H. İbrahim Çaçanoğlu, açılış kurdelesini keserek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

 

İletişime Geç