Ak Parti’nin Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı Mimar Dr. Cengiz Çelik, ‘Hane Hane Doğubeyazıt’ Projesiyle Sahada!

Ak Parti’nin Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı Mimar Dr. Cengiz Çelik, ‘Hane Hane Doğubeyazıt’ Projesiyle Sahada!

Ak Parti’nin Doğubayazıt Belediye Başkan adayı Mimar Dr. Cengiz Çelik, “Hane Hane Doğubayazıt” sloganıyla bölgenin her noktasına ulaşmayı hedefleyen yoğun bir saha çalışması yürütüyor.

Ağrı – Geleceğe Birlikte Yürüyeceğiz… mottosuyla yola çıkan Çelik, Doğubeyazıt’ın kadınları, anneleri, ablaları ve kardeşleriyle buluşarak, geleceğin temellerini birlikte atma sözü verdi. Toplantılarda, bölgenin geleceği üzerine samimi sohbetler gerçekleştirilirken, Çelik toplumun mihenk taşlarından aldığı dualarla motivasyonunu daha da artırıyor.

Çelik ve ekibi, “Hiçbir vatandaşımızı ayırt etmeksizin gitmediğimiz hiçbir yer, çalmadığımız hiçbir kapı kalmayacak!” ilkesiyle, #BirlikteBaşaracağız diyerek Doğubeyazıt’ın her mahallesini, her sokağını karış karış dolaşmaya devam ediyor. Mahalle buluşmaları ve esnaf ziyaretleri kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerde, hemşehrileri tarafından sıcak bir ilgiyle karşılanan Çelik, aldığı destekle Doğubeyazıt için büyük projeleri hayata geçireceğinin altını çiziyor.

Bu buluşmalarda, kadınların önerileri ve ufuk açan fikirleri özellikle ön plana çıkarken, Çelik her fırsatta “Sana Söz Bazid” diyerek, Doğubeyazıt’a olan bağlılığını ve projelerine olan inancını vurguluyor. Esnaf ziyaretlerinde ise, “Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” diyerek, her bir vatandaşla birebir iletişim kurarak onların görüş ve önerilerini dinleyip, sorunlarına çözüm bulma sözü veriyor.

 

Mimar Dr. Cengiz Çelik’in liderliğinde yürütülen bu saha çalışması, Doğubeyazıt’ın her kesiminden vatandaşın sesine kulak vererek, onların istek ve ihtiyaçlarını doğrudan dinleyip, yerel yönetimde yeni bir soluk ve yaklaşım getirmeyi hedefliyor. Doğubeyazıt için umut ve birlik mesajları veren bu kampanya, #HepBirlikteDoğubeyazıt etiketiyle sosyal medyada da geniş bir yankı buluyor.

 

doğubayazıt belediye başkan adayı mimar cengiz çelik1
doğubayazıt belediye başkan adayı mimar cengiz çelik2
doğubayazıt belediye başkan adayı mimar cengiz çelik3
doğubayazıt belediye başkan adayı mimar cengiz çelik4
doğubayazıt belediye başkan adayı mimar cengiz çelik5
doğubayazıt belediye başkan adayı mimar cengiz çelik6
doğubayazıt belediye başkan adayı mimar cengiz çelik7
İletişime Geç