BAŞKAN ADAYI DR. CENGİZ ÇELİK’E ESNAF VE VATANDAŞLARDAN TAM DESTEK

BAŞKAN ADAYI DR. CENGİZ ÇELİK
Ak Parti Doğubayazıt Belediye Başkan adayı Cengiz Çelik ilçedeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek 31 Mart seçimlerinde desteklerini isteyip taleplerini dinlerken, vatandaşlar da Başkan adayı Çelik’e desteklerini ilettiler.

31 Mart mahalli idareler seçimi için AK Parti’de Doğubayazıt Belediye Başkan adayı Dr. Cengiz Çelik seçim çalışmalarını sürdürürken, ilçedeki esnafı ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinliyor.

İlçede esnafı ziyaret eden Çelik, yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet ederken, 31 Mart seçimleri için destek ve dua istedi. Başkan adayı Çelik’e AK Parti Doğubayazıt İlçe Başkanı Sena Geçit, ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

Sadece seçim dönemlerinde değil gerek saha gezileri gerekse esnaf ziyaretleriyle her fırsatta sahada olduklarını ifade eden Çelik, yeni dönemde de Doğubayazıttı hep birlikte kalkındıracaklarının altını çizdi.

Çelik, “ her fırsatta esnafımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek onların taleplerini, önerilerini dinlemeye dikkat ettik. Çünkü hepimiz Doğubayazıtta yaşıyoruz ve bu ilçeyi kalkındırmanın yolu birlikte hareket etmekten geçiyor

İnşallah 31 Mart’ta vatandaşlarımızın ve esnafımızın vereceği destekle göreve geldikten sonra da esnafımızla bir araya gelecek, fikir alışverişi yapacağız. Esnafımıza bize gösterdikleri teveccüh ve verdikleri destek için gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüreceklerini söyleyen Başkan adayı Dr. Cengiz Çelik seçime kadar sıkmadık el, girmedik gönül bırakmamak için durmadan çalışacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

İletişime Geç