Başkan Adayı Dr.Cengiz Çelik’in Taksi ve Servis Araçları Projesi

Başkan Adayı Dr.Cengiz Çelik'in Taksi ve Servis Araçları Projesi

Ak Parti Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı Dr. Cengiz Çelik’in Doğubayazıt’a Yenilik Getiren Taksi ve Servis Araçları Projesi.

Ak Parti Doğubayazıt Belediye Başkan adayı Dr. Cengiz Çelik, turizm ve ticaret şehri olan Doğubayazıt’ta taksici ve servis araçları sektörünü iyileştirmeyi hedefliyor. Projesinin temel odak noktası, bu sektördeki hizmet kalitesini artırmak ve şehrin kalkınmasına katkı sağlamak üzerine kurulu.

Başkan adayı, turizme uygun kültürel mimariyle donatılmış taksi ve servis duraklarını ücretsiz bir şekilde yenileyerek hizmete açma sözü veriyor. Ayrıca, sektörde faaliyet gösteren sürücülere uluslararası standartlarda ücretsiz eğitimler sunarak, vatandaşlara ve turistlere en iyi hizmeti verebilmelerini amaçlıyor.

Çelik, şehrin kalkınması için taksici ve servis araçları sektöründeki sürücülerin başarılı olmalarını desteklemek adına teşvik, hibe ve yardımları kullanmayı planlıyor. Bu desteklerle sektörün daha rekabetçi ve etkin bir yapıya kavuşmasını hedefliyor.

Başkan Adayı Çelik, Sadece taksici ve servis araçları sektörüne değil, şehir genelinde bulunan diğer sektörlere de büyük destek sağlayarak Doğubayazıt’ın kalkınmasına önemli katkılar yapmayı vaat ediyor.

 

DOĞUBAYAZIT HALKIN SESİ

İletişime Geç