Doğubayazıt AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Cengiz Çelik’ten, Evi yanan aileye yardım

Geçtiğimiz günlerde Doğubayazıt’ın Aktuğlu Köyü’nde müstakil bir evde çıkan yangında evleri büyük hasar gören ve kullanılamaz hale gelen aileyi ziyaret eden AK Parti Doğubayazıt Belediye Başkan adayı Mimar Dr. Cengiz Çelik, aileye yardım sözü verdi.

Doğubayazıt AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Cengiz Çelik’ten, Evi yanan aileye yardım
Geçtiğimiz günlerde Doğubayazıt’ın Aktuğlu Köyü’nde müstakil bir evde çıkan yangında evleri büyük hasar gören ve kullanılamaz hale gelen  aileyi ziyaret eden AK Parti Doğubayazıt Belediye Başkan adayı Mimar Dr. Cengiz Çelik, aileye Yardım sözü verdi. 

 

Evleriyle birlikte eşyalarının da büyük kısmını yangında kaybeden aileye Doğubayazıt Belediye Başkan adayı Çelik, evin tadilatıyla birlikte kullanılamaz durumda olan eşyaların temini için de aileye yardım sözü verdi. 

 

Başkan adayı Çelik, evi yanan aileyi ziyaret ederek yanan evde incelemelerde bulundu.Devletin ve belediyenin mağdur vatandaşların yanlarında olduğunu belirten Başkan adayı Çelik, aile için ellerinden gelen desteği vereceklerini dair söz verdi. Türk toplumu olarak yardıma muhtaç insanımıza el uzatmak kültürümüzdeki en güzel adetlerden biridir. Bizlerde yangın neticesinde büyük zarar gören aileye her türlü yardımı yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı. 

PATNOS. HABER GAZETESİ

İletişime Geç