Doğubayazıt’ta Taksiciler ve Servis araçları rahat nefes alacak

Doğubayazıt’ta Taksiciler ve Servis araçları rahat nefes alacak
Doğubayazıt’ta seçilmesi halinde hedeflediği projeleri bir bir açıklayan AK Parti Doğubayazıt Belediye Başkan adayı Mimar Dr. Cengiz Çelik, bugüne dek ilçede yapılmamış dev projeler ile gündemde, taksici ve servis araçları sektöründe iyileştirmeler yapmak için turizme uygun kültürel mimariyle süslenecek duraklar hizmete girecek. 

Başkan Adayı Çelik, taksici ve servis araçları sektör hizmet kalitesini artırmak için yenilenen duraklar yapacağını söyledi. 

Konuşmalarına şu ifadeleri kullanarak devam etti: 

TAKSİCİ ve SERVİS ARAÇLARI SEKTÖRÜNÜ İYİLEŞTİRME PROJESİ 

Turizm ve Ticaret Şehri Doğubeyazıt‘ta taksici ve servis araçları sektörünün hizmet kalitesi bizler için büyük önem taşımaktadır. Taksi ve Servis duraklarını hiçbir ücret talep etmeden turizme uygun kültürel mimariyle yenileyerek hizmete açacağız. Şehrimizin kalkınması adına bu sektördeki sürücülerimizin vatandaşlarımıza ve turistlere en iyi hizmeti verebilmeleri için uluslararası standartlarda ücretsiz eğitimler vereceğiz. Aynı zamanda teşvik hibe ve yardımlarla sektörün başarılı olması için üstümüze düşeni yapacağız.  Şehrimizde bulunan bütün sektörlere büyük destekler sağlayarak Doğubeyazıt’ımızı kalkındıracağız.

İletişime Geç