DOĞUBEYAZIT BAŞKAN ADAYI CENGİZ ÇELİK: İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET!

Ak Parti Doğubayazıt İlçe Belediye Başkanı Cengiz Çelik, seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerini Kırsal Mahallelerde sürdürüyor.

Başkan Adayı Cengiz Çelik, Destek Ziyaretlerini Sürdürüyor !

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde yaklaşan 31 Mart yerel seçimleri öncesinde AK Parti Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı Mimar Dr. Cengiz Çelik, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Doğubayazıt ilçe genelinde sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmayacaklarını her fırsatta vurgulayan AK Parti Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı Çelik, ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.AK Parti’nin Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı Çelik, seçim çalışmaları kapsamında tempoyu düşürmeden çalışmalarını sürdürüyor.

Doğubayazıt ilçesinde Kırsal Mahallerinde ev toplantısında vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkan adayı Cengiz Çelik,mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinleyerek yaklaşan 31 Mart Mahalli İdareler seçimi için destek istedi. Ev toplantısında yaptığı konuşmada Başkan adayı Çelik şunları kaydetti:“Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz diye bir atasözü var. Allaha hamdolsun tarlada izimiz var harmanda yüzümüz var ki şimdi burada sizin karşınızda duruyoruz.başta lider Recep Tayyip Erdoğan sonra bizim kendi içimizdeki teşkilatımızla uyum, birlik, beraberlik ve bereket bize hayırlı ve bereketli hizmetleri getiriyor.

Çelik, Bunu unutmayalım birlikten kuvvet doğar tabi bu birliğin temel taşı temeli sizlersiniz mayası sizlersiniz diyoruz ya işimiz hizmet gücümüz millet, millet sizsiniz. Çünkü bu ilçe benim için kıymetli bu ilçede oturanlar benim için son derece kıymetli Ak Parti için de son derece kıymetli çünkü biz Erdoğan’ın ak partinin yanındayız diyor. Size ne kadar hizmet etsek azdır biz de inşallah sizlerin hizmetkarları olarak bireysel sorunlarınız da bizim sorunlarımız genel sorunlarınız da bizim sorunlarımız ama her şeye herkese rağmen biz durmadan yılmadan yorulmadan çalışacağız biz Doğubayazıt’ımızı beş yıl boyunca hızlı adımlarla yürüteceğiz 31 Mart sonrası inşallah Doğubayazıt koşar adımlarla koşacak biz hazırız kararlıyız diyorum.”

Belediye Başkan adayı Cengiz Çelik, Kırsal Mahallelerde yapılan ev toplantısından sonra mahalleden ayrıldı.

DİYADİN HABER

İletişime Geç