DR. CENGİZ ÇELİK, AK PARTİ DOĞUBAYAZIT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK AÇIKLANDI

AK Parti Doğubayazıt İlçe Başkanı Mehmet Sena Geçit’ten Açıklama: AK Parti Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı Dr. Cengiz Çelik oldu.

AK Parti Doğubayazıt İlçe Başkanı Mehmet Sena Geçit, sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak, “Türkiye Yüzyılı Şehirleri” vizyonu altında Dr. Mimar Cengiz Çelik’in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Doğubayazıt Belediye Başkan adayı olarak belirlendiğini duyurdu.

Geçit yaptığı açıklamada, “Halkımıza hizmetin Hak’ka hizmet olduğuna inanarak çıktığımız yolda, medeniyetin beşiği, güneşin ilk doğduğu kadim kentimiz Doğubayazıt için, değerli adayımız Dr. Cengiz Çelik’in adaylığı Cumhurbaşkanımız tarafından tevdi edilmiştir” ifadelerini kullandı.

Vizyonu, deneyimi, mesleki becerisi ve idarecilik anlayışıyla tanınan Dr. Çelik’in ilçeye yaptığı katkılarla tanındığını belirten Geçit, bu görevin hem Çelik için hem de Doğubayazıt için hayırlara vesile olmasını diledi.

Adaylık sürecinde yarışan diğer aday adaylarına da teşekkür eden Geçit, “Halkımıza hizmet yarışına giren tüm değerli dostlarımıza teşekkür eder, yaşamlarında başarılar dilerim” dedi.

Geçit, Doğubayazıt’ı hizmet, icraat ve gönül belediyeciliğiyle buluşturmak için tüm teşkilatlarla birlikte çalışacaklarını belirterek, “31 Mart 2024 seçimleri ile birlikte ilçemiz, AK Parti Belediyeciliği ile gerçek belediyecilikle buluşacaktır inşallah” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önderliğinde ve hükümetin desteğiyle memlekete hizmet etmeye hazır olduklarını vurgulayan Geçit, “Daha yaşanabilir bir Doğubayazıt için, yarınlarımız için, çocuklarımız için ana kadememiz, gençlik kollarımız ve kadın kollarımızla hep beraber tüm teşkilatça hazırız” diyerek sözlerini tamamladı.

 

DOĞUBEYAZIT GAZETESİ

İletişime Geç