ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ DESTEK MERKEZİ PROJESİ

Öğrencilerimizin gençlerimizin eğitimlerinde kritik rol oynayan öğretmenlerimiz için uluslararası eğitim kurumlarına geziler düzenleyeceğiz. Aynı zamanda öğretmenlerimiz için mesleki gelişim merkezi hizmet sağlarken, öğrencilerimiz için ise yetenek ve ilgi alanlarını keşfedip
iş hayatlarına uygun meslekler edinmelerini sağlayan Sosyal Belediyecilik vizyonu ortaya koyacak hizmetler vereceğiz. Öğretmen ve Öğrenci Destek Merkezi Projesi içerisinde eğitmen salonu, kütüphane, üniversiteye hazırlık kursları, atölyeler, oturma ve dinlenme alanları oluşturulacak.

Ayrıca öğrencilerin boş zamanlarını spor, sanat, müzik gibi etkinliklerden faydalanması için sosyal tesisler yapacağız. Balık Gölü Mezopotamya Sosyal Tesisi, Ağrı Dağı Sosyal Tesisi, Ağrı Dağı Yüksek İrtifa Kampı, Şehir Merkezi Turizm İş Hanı Sosyal Tesisleri ve Yukarı Beyazıt Turizm Evleri Sosyal Tesislerini yaparak hafta sonu ve yaz aylarında bu tesislerde etkinlik yapmalarını sağlayacağız.

Bu önemli projemizle birlikte Bazid’de öğretmenlerimize destek çıkmış olup okuyan ve öğrenen bilge bir neslin inşası için çaba harcayarak sosyal belediyecilikte çığır aşmış olacağız. Tarih ve Kültür Şehri olan Doğubeyazıt’ta ailelerin çocuklarından beklentilerini karşılayabilmek için bizde üstümüze düşen sorumluluğu alarak elimizden gelen tüm desteği sağlayacağız.

İletişime Geç