TİCARET ODASINDA ONLİNE ZOOM ÜZERİNDEN TOPLANTI

DTSO BAŞKAN VEKİLİ : CENGİZ ÇELİK “DOĞUBAYAZIT TİCARET VE SANAYİ ODASI EKİM AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTIMIZI MECLİS BAŞKANI SN.SALİH ÖZŞAHİNLER BAŞKANLIĞINDA VE ŞEHİR DIŞINDA OLMAMIZ SEBEBİYLE ONLİNE ZOOM PROGRAMI ÜZERİNDEN BAĞLANTI İLE KATILIM GERÇEKLEŞTİRDİK.

Gündemde odamızın hakem heyeti, eksperleri, bilirkişi ve hesap inceleme komisyonu üyelerini belirledik. Ayrıca odamızın genel durumu, üyelerle ilgili durumlar vb. konuları görüştük.

Seçimlerimizin ardından düzenlenen ilk Meclis Toplantımızda üzerimize düşen birlik ve beraberlik ilkesiyle verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

Önümüzdeki dönemlerde güçlü ve samimi kadromuzla ekonomideki gelişmeleri ve yeni dönemde üyelerimizi merkeze alan bir anlayışla kollektif bir güç olusturarak kent ekonomisine değer katmayı sürdürecek projelerimizi görüşeceğiz.

DTSO çatısı altında seçim dönemde olduğu gibi birlik ve dayanışma içinde hareket ederek bugüne kadar başardıklarımızın da ötesine geçeceğimize ve çok daha büyük hedeflere yürüyeceğimize inanıyorum.” dedi.

İletişime Geç